Nejste přihlášen
registrace
Přihlásit se
Vítězslav Fleissig (1893-1955)
akvarel, tuš, papír, 1933, 22 x 15,7 cm, sign. PD Fleissig 33, Ex libris Eugene Strens, Antikvariát Dlážděná