Nejste přihlášen
registrace
Přihlásit se
Vítězslav Fleissig (1893-1955)
akvarel, tuš, běloba, papír, 1933, 14 x 10,3 cm, sign. PD Fleissig 1933, Ex libris Sylvia Hechter, Antikvariát Dlážděná