Nejste přihlášen
registrace
Přihlásit se
Vítězslav Fleissig (1893-1955)
akvarel, tuš, papír, 1938, 13 x 8,8 cm, sign. PD Fleissig 1938, Návrh na Ex libris Ilonka Dery, Antikvariát Dlážděná