Nejste přihlášen
registrace
Přihlásit se
Vítězslav Fleissig (1893-1955)
akvarel, tužka, papír, 1935, 19 x 12,5 cm, sign. PD V. Fleissig 935, Ex libris Čt. Šťastný, Antikvariát Dlážděná