Aleš Lamr (1943-2024)
akvarel, tuš, papír, 1983, 23,5 x 19 cm, sign. DU Lamr 83
Čas příhozu: 02.02.2023 12:40
Příhoz dražitele (6**2) na cenu: 2.800 Kč