Aleš Lamr (1943-2024)
akvarel, papír, 1993, 30 x 21 cm, sign. PD A. Lamr 93
Čas příhozu: 02.02.2023 12:40
Příhoz dražitele (6**2) na cenu: 2.400 Kč