Eva Natus - Šalamounová (1934-2014)
litografie, 1993/1994, 37,5 x 48 x 3 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Čas příhozu: 02.02.2023 12:22
Příhoz dražitele (6**2) na cenu: 1.500 Kč