Nejste přihlášen
registrace
Přihlásit se
Jiří Bouda (1934-2015)
litografie, 2002, 37,8 x 26,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 02, autorský tisk
Čas příhozu: 23.02.2023 14:57
Příhoz dražitele (5**9) na cenu: 3.000 Kč