Historie příhozu - Lítost
Honoré Daumier (1808-1879)
litografie, 20,4 x 22,2 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní
Čas příhozu: 22.02.2023 18:09
Příhoz dražitele (8**1) na cenu: 1.000 Kč