Historie příhozu - U vody
Jana Míčková (1940-2020)
tempera, papír, 1959, 32,5 x 44,7 cm, sign. PD Jana 59, na zadní straně signováno Jana Krahulíková II 3, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Čas příhozu: 10.02.2023 13:05
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 1.000 Kč
Čas příhozu: 20.02.2023 00:38
Příhoz dražitele (4**0) na cenu: 1.100 Kč
Čas příhozu: 20.02.2023 00:38
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 1.200 Kč
Čas příhozu: 20.02.2023 00:39
Příhoz dražitele (4**0) na cenu: 1.300 Kč
Čas příhozu: 20.02.2023 00:39
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 1.400 Kč
Čas příhozu: 20.02.2023 00:40
Příhoz dražitele (4**0) na cenu: 1.500 Kč
Čas příhozu: 20.02.2023 08:13
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 1.600 Kč