Zdeněk Tůma (1907-1943)
akvarel, běloba, tuš, papír, 1935, 62,5 x 44 cm, sign. PD Tůma 35, rám
Čas příhozu: 21.02.2023 08:33
Příhoz dražitele (4**0) na cenu: 16.000 Kč