Historie příhozu - Ex libris MuDr. Lubomír Šetlík, PF 1979
Oldřich Kulhánek (1940-2013)
2 x litografie, 1979, 1978, 7,5 x 11; 9 x 6 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1979, sign. DU O. Kulhánek 78
Čas příhozu: 16.02.2023 10:38
Příhoz dražitele (8**4) na cenu: 1.800 Kč
Čas příhozu: 23.02.2023 12:20
Příhoz dražitele (4**7) na cenu: 1.900 Kč
Čas příhozu: 23.02.2023 14:54
Příhoz dražitele (8**4) na cenu: 2.000 Kč
Čas příhozu: 23.02.2023 14:54
Příhoz dražitele (4**7) na cenu: 2.100 Kč
Čas příhozu: 23.02.2023 14:54
Příhoz dražitele (8**4) na cenu: 2.200 Kč
Čas příhozu: 23.02.2023 14:54
Příhoz dražitele (4**7) na cenu: 2.300 Kč
Čas příhozu: 23.02.2023 14:54
Příhoz dražitele (8**4) na cenu: 2.400 Kč
Čas příhozu: 23.02.2023 14:54
Příhoz dražitele (4**7) na cenu: 2.500 Kč
Čas příhozu: 23.02.2023 14:55
Příhoz dražitele (8**4) na cenu: 2.600 Kč
Čas příhozu: 23.02.2023 14:55
Příhoz dražitele (4**7) na cenu: 2.700 Kč
Čas příhozu: 23.02.2023 14:55
Příhoz dražitele (8**4) na cenu: 2.800 Kč
Čas příhozu: 23.02.2023 14:55
Příhoz dražitele (4**7) na cenu: 2.900 Kč
Čas příhozu: 23.02.2023 14:55
Příhoz dražitele (8**4) na cenu: 3.000 Kč
Čas příhozu: 23.02.2023 14:55
Příhoz dražitele (4**7) na cenu: 3.100 Kč
Čas příhozu: 23.02.2023 14:55
Příhoz dražitele (8**4) na cenu: 3.200 Kč