Historie příhozu - Ženský akt
Jaroslav Blažek (1927-2019)
akvarel, tempera, tuš, běloba, papír, 32,8 x 44,8 cm, sign. PD Blažek J., rám, Antikvariát Dlážděná
Čas příhozu: 05.02.2023 18:10
Příhoz dražitele (3**2) na cenu: 2.500 Kč
Čas příhozu: 20.02.2023 00:39
Příhoz dražitele (4**0) na cenu: 2.600 Kč
Čas příhozu: 20.02.2023 22:24
Příhoz dražitele (3**2) na cenu: 2.700 Kč