Nejste přihlášen
registrace
Přihlásit se
Jiří Bouda (1934-2015)
litografie, 2005, 38,5 x 28 cm, sign. PD Jiří Bouda 05, a. t.
Čas příhozu: 23.02.2023 14:57
Příhoz dražitele (5**9) na cenu: 3.200 Kč