Bibiana Knechtlová (1946)
olej, plátno, 1992, 30 x 30 cm, sign. PD Knechtlová 92, rám, Antikvariát Ostrovní
Čas příhozu: 22.02.2023 12:11
Příhoz dražitele (7**5) na cenu: 2.500 Kč