Historie příhozu - Krajina
Jana Míčková (1940-2020)
tempera, papír, 1960, 38,8 x 29,7 cm, sign. LD Jana 60, na zadní straně popsáno a signováno J. Krahulíková 60 (druhé příjmení autorky), Antikvariát Dlážděná
Čas příhozu: 16.02.2023 16:02
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 1.000 Kč