Nejste přihlášen
registrace
Přihlásit se
Tomáš Bím (1946)
litografie, 2019, 48 x 38 cm, sign. DU Tomáš Bím 19, rám, č. 60/83
Čas příhozu: 18.02.2023 12:03
Příhoz dražitele (3**1) na cenu: 7.900 Kč