Nejste přihlášen
registrace
Přihlásit se
Tomáš Bím (1946)
litografie, 2020, 48 x 37 cm, sign. DU Tomáš Bím XX, rám, č. 46/65
Čas příhozu: 18.02.2023 12:04
Příhoz dražitele (3**1) na cenu: 6.900 Kč