Historie příhozu - Venkovské stavení
Ota Bubeníček (1871-1962)
olej, lepenka, 24,5 x 33 cm, sign. PD O Bubeníček, rám, malíř, loutkař, absolvent pražské AVU, člen krajinářské školy prof. J. Mařáka, jehož dílem byl ovlivněn stejně jako tvorbou Antonína Slavíčka či Rudolfa von Ottenfeld. Bubeníčkovým hlavním tématem bylo ztvárnění českého venkova a jeho proměn během plynutí jednotlivých ročních období. Jeho typická bohatá a jasná barevnost se stala jeho rukopisem
Čas příhozu: 20.02.2023 14:02
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 14.000 Kč
Čas příhozu: 20.02.2023 18:22
Příhoz dražitele (2**1) na cenu: 15.000 Kč
Čas příhozu: 20.02.2023 18:22
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 16.000 Kč
Čas příhozu: 20.02.2023 18:23
Příhoz dražitele (2**1) na cenu: 17.000 Kč
Čas příhozu: 20.02.2023 18:23
Příhoz dražitele (4**3) na cenu: 18.000 Kč