Pietro Antonio Rotari (následovník) (1707-1762)
olej, plátno, 18.-19. století, 99,5 x 76,5 cm, restaurováno, protržené plátno
Čas příhozu: 04.02.2023 20:46
Příhoz dražitele (5**1) na cenu: 9.000 Kč