Historie příhozu - PF 1970
akvarel, tuš, papír, 1969, 17 x 13,2 cm, sign. PD VB, text: Leden běhá po ledě z tepla děti láká Pojďte, děti, se mnou si stavět sněhuláka! To je sněhu, jemine! Závěje jak hory! Vzhůru, děti, pro sáňky běžte do komory! Kdo má lyže, připnije, kdo má brusle, taky! Koulujte se! Padá sníh! Stavte sněhuláky!, Antikvariát Dlážděná