Jan Halla (1926-1988)
litografie, 18,5 x 12,7 cm, sign. PD Halla, text: Vzpomínka na Zlatou svatbu manželu Boženy a Josefa Kašparových, kterou slavili v dobré pohodě v Písku 31. května 1991., Antikvariát Dlážděná