Nejste přihlášen
registrace
Přihlásit se
Jiří Bouda (1934-2015)
litografie, 1992, 14,7 x 8 cm, sign. UD Jiří Bouda 92, PF 1993 Miloslav Janča, lehce pomačkáno ve spodní části, Antikvariát Dlážděná