Nejste přihlášen
registrace
Přihlásit se
Jan Konůpek (1883-1950)
akvarel, tuš, papír, 44 x 60 cm, sign. PD Kpk, PD papír značen slepotiskovým razítkem Roeders Ambos (Papírna v Hostinném na Michalově poli), Antikvariát Dlážděná