Historie příhozu - V. Nebeský: Umění po impressionismu
Kamil Novotný (1892-1959)
bibliofilie, 21 x 14,5 cm, podpis kunsthistorika Dra Kamila Novotného na patitulu, obálka čtyřbarev. litografie R. Kremlička, 3.sv. ed. Musaion, vydalo Aventinum, Praha 1923, brož., 62s., ob. při krajích poškozená, hřbet restaurován, zadní desky nové, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní