Emma Srncová (1942)
litografie, 2008, 76,3 x 54,7 cm, sign. PD Emma Srncová 2008, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Čas příhozu: 25.11.2022 18:38
Příhoz dražitele (6**3) na cenu: 5.500 Kč