History of bids - Characters
Jitka Válová (1922-2011)
lithography, 2009, 48,5 x 32,5 cm, sign. lower/right J. Válová 09, no. 54/100
Čas příhozu: 24.11.2022 23:06
Příhoz dražitele (7**7) na cenu: 2.800 Kč
Čas příhozu: 05.12.2022 18:05
Příhoz dražitele (3**5) na cenu: 2.900 Kč
Čas příhozu: 06.12.2022 20:07
Příhoz dražitele (7**7) na cenu: 3.000 Kč
Čas příhozu: 08.12.2022 11:35
Příhoz dražitele (7**3) na cenu: 3.100 Kč