Historie příhozu - Toaleta
Jakub Obrovský (1892-1949)
litografie, 1943, 35 x 26 cm, sign. LD J. Obrovský 43, rám
Čas příhozu: 06.12.2022 00:07
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 2.700 Kč
Čas příhozu: 06.12.2022 16:19
Příhoz dražitele (1**5) na cenu: 2.800 Kč
Čas příhozu: 06.12.2022 16:19
Příhoz dražitele (1**5) na cenu: 2.900 Kč
Čas příhozu: 06.12.2022 18:15
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 3.000 Kč
Čas příhozu: 06.12.2022 18:15
Příhoz dražitele (1**5) na cenu: 3.100 Kč
Čas příhozu: 06.12.2022 18:16
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 3.200 Kč
Čas příhozu: 06.12.2022 18:16
Příhoz dražitele (1**5) na cenu: 3.300 Kč
Čas příhozu: 06.12.2022 18:16
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 3.400 Kč
Čas příhozu: 06.12.2022 18:16
Příhoz dražitele (1**5) na cenu: 3.500 Kč
Čas příhozu: 06.12.2022 18:16
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 3.600 Kč
Čas příhozu: 06.12.2022 18:16
Příhoz dražitele (1**5) na cenu: 3.700 Kč
Čas příhozu: 06.12.2022 18:16
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 3.800 Kč
Čas příhozu: 06.12.2022 18:16
Příhoz dražitele (1**5) na cenu: 3.900 Kč
Čas příhozu: 06.12.2022 18:16
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 4.000 Kč
Čas příhozu: 08.12.2022 13:09
Příhoz dražitele (1**5) na cenu: 4.100 Kč