Jakub Obrovský (1882-1949)
litografie, 1920, 40 x 25,5 cm, sign. PD J Obrovský 1920, Antikvariát Dlážděná
Čas příhozu: 30.11.2022 20:07
Příhoz dražitele (1**5) na cenu: 2.000 Kč