Dominik Mareš (1972)
olej, plátno, kombinovaná technika, 40 x 30 cm, rám, na zadní straně popsáno
Čas příhozu: 06.12.2022 11:49
Příhoz dražitele (8**0) na cenu: 3.000 Kč