Aleš Lamr (1943-2024)
litografie, 1992, 70,3 x 54,7 cm, sign. PD A. Lamr 92, 78/100, Antikvariát Dlážděná
Čas příhozu: 29.11.2022 20:59
Příhoz dražitele (7**4) na cenu: 4.000 Kč