Historie příhozu - V Krkonoších
Jiři Winter Neprakta (1924-2011)
akvarel, tuš, papír, 33 x 24 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA, dole text: Já jsem jídlonoš, tady kolega listonoš a co jste to říkal, že nosíte vy?, Antikvariát Dlážděná
Čas příhozu: 08.12.2022 11:03
Příhoz dražitele (6**0) na cenu: 6.000 Kč