Historie příhozu - Cesta na vrchol
Stanislav Holý (1943-1998)
tuš, běloba, papír, 80. léta 20. století, 30 x 21 cm, sign. PD Holý, na zadní straně razítko přijato uměleckou komisí českého fondu výtvarných umění, 6. března 1984, Antikvariát Dlážděná
Čas příhozu: 24.11.2022 21:54
Příhoz dražitele (3**8) na cenu: 1.000 Kč
Čas příhozu: 25.11.2022 19:49
Příhoz dražitele (3**5) na cenu: 1.100 Kč
Čas příhozu: 25.11.2022 19:49
Příhoz dražitele (3**8) na cenu: 1.200 Kč