Nejste přihlášen
registrace
Přihlásit se
Tomáš Bím (1946)
litografie, 2003, 45 x 35 cm, sign. DU Tomáš Bím 03, rám, č. 9/65
Čas příhozu: 03.12.2022 16:41
Příhoz dražitele (6**9) na cenu: 6.000 Kč