History of bids - Jesus carries the cross
Josef Jíra (1929-2005)
lithography, 11,5 x 8 cm, sign. lower/right J. Jíra
Čas příhozu: 04.12.2022 20:29
Příhoz dražitele (5**3) na cenu: 700 Kč
Čas příhozu: 05.12.2022 14:07
Příhoz dražitele (6**5) na cenu: 800 Kč