Emma Srncová (1942)
litografie, 2003, 65 x 49,2 cm, sign. PD Emma Srncová 2003, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Čas příhozu: 25.11.2022 18:37
Příhoz dražitele (6**3) na cenu: 5.000 Kč