Nejste přihlášen
registrace
Přihlásit se
Martin Salajka (1981)
litografie, 2012, 53,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2012, č. 78/81, poškozený levý dolní roh
Čas příhozu: 23.11.2022 12:48
Příhoz dražitele (7**9) na cenu: 2.500 Kč