Historie příhozu - Kytice ve váze
Václav Špála (1885-1946)
litografie, 1930, 49 x 39,9 cm, sign. PD V. Špála, rám, S.V.U. Mánes svým členům na rok 1930, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Čas příhozu: 08.12.2022 13:22
Příhoz dražitele (1**5) na cenu: 6.500 Kč