Historie příhozu - Utajené sny
Karol Baron (1939-2004)
akvarel, papír, 1975, 30,5 x 43 cm, sign. LD Baron 1975
Čas příhozu: 01.12.2022 00:23
Příhoz dražitele (3**9) na cenu: 500 Kč
Čas příhozu: 07.12.2022 15:09
Příhoz dražitele (5**8) na cenu: 600 Kč
Čas příhozu: 08.12.2022 11:51
Příhoz dražitele (8**6) na cenu: 700 Kč
Čas příhozu: 08.12.2022 14:48
Příhoz dražitele (3**9) na cenu: 800 Kč
Čas příhozu: 08.12.2022 14:48
Příhoz dražitele (8**6) na cenu: 900 Kč
Čas příhozu: 08.12.2022 14:48
Příhoz dražitele (3**9) na cenu: 1.000 Kč
Čas příhozu: 08.12.2022 14:48
Příhoz dražitele (8**6) na cenu: 1.100 Kč