Josef Jambor (1887-1964)
akvarel, papír, 1950, 29,5 x 40 cm, sign. LD Jambor 1950, rám
Čas příhozu: 06.12.2022 19:57
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 10.000 Kč