History of bids - Still life with shrimp and lemon
Cyril Bouda (1901-1984)
lithography, 21,8 x 27,7 cm, sign. lower/right C. Bouda, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Čas příhozu: 29.11.2022 20:57
Příhoz dražitele (7**4) na cenu: 2.000 Kč
Čas příhozu: 30.11.2022 18:05
Příhoz dražitele (2**9) na cenu: 2.100 Kč
Čas příhozu: 30.11.2022 18:05
Příhoz dražitele (7**4) na cenu: 2.200 Kč
Čas příhozu: 30.11.2022 18:05
Příhoz dražitele (2**9) na cenu: 2.300 Kč
Čas příhozu: 30.11.2022 20:25
Příhoz dražitele (7**4) na cenu: 2.400 Kč