Vladimír Hendrych (1928-2018)
olej, sololit, 1987, 43 x 56 cm, sign. zezadu Hendrych, rám
Čas příhozu: 25.11.2022 14:59
Příhoz dražitele (3**4) na cenu: 5.500 Kč