Historie příhozu - Spiklenci
Jiři Winter Neprakta (1924-2011)
akvarel, tuš, papír, 28,5 x 37,5 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA a evidenční číslo, dole text: Neboj se, manžel se nevrátí. Jel na chatu zkontrolovat dceru!, Antikvariát Dlážděná
Čas příhozu: 08.12.2022 11:04
Příhoz dražitele (6**0) na cenu: 6.000 Kč
Čas příhozu: 08.12.2022 14:59
Příhoz dražitele (8**6) na cenu: 6.500 Kč
Čas příhozu: 08.12.2022 14:59
Příhoz dražitele (6**0) na cenu: 7.000 Kč