Tomáš Bím (1946)
lithography, 2003, 45 x 35 cm, sign. lower/middle Tomáš Bím 03, framed, no. 9/65
Čas příhozu: 03.12.2022 16:41
Příhoz dražitele (6**9) na cenu: 6.000 Kč