History of bids - K poctě zbraň praporu
Cyril Bouda (1901-1984)
bibliofilie, 19 x 12 cm, 5x sign. čtyřbarev. litografie C. Bouda, volné listy v obálce, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Čas příhozu: 10.11.2022 23:03
Příhoz dražitele (6**2) na cenu: 500 Kč