Historie příhozu - Ostrava
Různí autoři
bibliofilie, 1x sign. lept Karel Haber, 1x sign. litografie Vlad. Kristin, 1x sign. dřevoryt Jan Sládek, 1x sign. linoryt Vlad. Kristin, u příl. 4. sjezdu Moravských bibliofilů a exlibristů, vydala Mor.-Ostravská spořitelna, Mor. Ostrava 1931, ex. 119/250, volné listy v deskách, Antikvariát Ostrovní
Čas příhozu: 02.11.2022 23:09
Příhoz dražitele (7**9) na cenu: 600 Kč