Historie příhozu - M. Buonarroti: Z lyriky
Jiří John (1923-1972)
bibliofilie, orig. sign. litografie ve frontispisu a ilustrace Jiří John, přeložil Jan Vladislav, vydalo NČSVU, Praha 1958, 81 s., volné listy v obálce, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Čas příhozu: 18.11.2022 19:16
Příhoz dražitele (3**1) na cenu: 400 Kč