History of bids - Matějček, Antonín - Max Švabinský Popisný seznam grafického díla 1933-1942
Maxmilián Švabinský (1873-1962)
bibliofilie, 5 x sign. orig. litografie M. Švabinský, soupis díla uspořádal a text napsal Ant. Matějček, vydal SČUG Hollar, Praha 1942, volné listy v deskách, 55 s. + 26 čb. příloh, desky zažloutlé, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Čas příhozu: 05.11.2022 11:52
Příhoz dražitele (5**8) na cenu: 3.000 Kč