Historie příhozu - Rudolf Matys: Před Ortenovým rodným domem
Oldřich Kulhánek (1940-2013)
bibliofilie, sign. litografie ve frontispisu O. Kulhánek, vyd. Nadace Lyra Pragensis, Praha, 1995, ex. 24/200 na papíru Hollar, pův. sešit, 17s., velmi dobrý stav
Čas příhozu: 05.11.2022 16:20
Příhoz dražitele (7**6) na cenu: 800 Kč
Čas příhozu: 10.11.2022 23:19
Příhoz dražitele (6**2) na cenu: 900 Kč
Čas příhozu: 11.11.2022 02:26
Příhoz dražitele (7**6) na cenu: 1.000 Kč