History of bids - Louis Delluc: Lidé z baru
Josef Šíma (1891-1971)
bibliofilie, ručně kolorované přednostní vydání, všechny ilustrace ručně koloroval Josef Šíma, podpis na patitulu, kolorovaná značka edice na titulu, na předním patitulu podpis Šímův, 32 ručně akvarelem kolorovaných Šímových ilustrací (z toho deset celostránkových). Původní s Šímovou ilustrací na přední straně ,vydal Ot. Štorch-Marien , Praha 1926, orig. brož s pap. ob., ex. 16/30, francouzský ruční papír Papier d´Algrée, obálka při krajích poškozená a zašlá, vnitřek ve výborném stavu, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Čas příhozu: 04.11.2022 16:29
Příhoz dražitele (5**5) na cenu: 45.000 Kč
Čas příhozu: 05.11.2022 11:46
Příhoz dražitele (5**8) na cenu: 47.000 Kč
Čas příhozu: 24.11.2022 12:33
Příhoz dražitele (3**0) na cenu: 49.000 Kč
Čas příhozu: 24.11.2022 14:52
Příhoz dražitele (3**6) na cenu: 51.000 Kč
Čas příhozu: 24.11.2022 14:52
Příhoz dražitele (3**0) na cenu: 56.000 Kč
Čas příhozu: 24.11.2022 14:52
Příhoz dražitele (3**6) na cenu: 61.000 Kč
Čas příhozu: 24.11.2022 14:52
Příhoz dražitele (3**0) na cenu: 66.000 Kč
Čas příhozu: 24.11.2022 14:52
Příhoz dražitele (3**6) na cenu: 71.000 Kč
Čas příhozu: 24.11.2022 14:52
Příhoz dražitele (3**0) na cenu: 76.000 Kč
Čas příhozu: 24.11.2022 14:52
Příhoz dražitele (3**6) na cenu: 81.000 Kč
Čas příhozu: 24.11.2022 14:52
Příhoz dražitele (3**0) na cenu: 86.000 Kč